Battaniye Yıkama

Evlerimizin değişmeyen eşyalarından olan battaniyelere özellikle soğuk kış mevsimine girerken güzel bir bakım yaptırmamız, yazdan paketleyip kaldırdığımız yerlerde içlerine sinmiş olabilecek tozlardan arındırmamız gerekmektedir. Evlerinizden alınan battaniyeler özncelikle leke kontrolünden geçerek uygun temizleme şampuanları seçilir.

Yıkama aşamasına geldiğinde evlerimizdeki çamaşır makinalarının çok daha kapasiteli modelleri olan yıkama makinalarında uygun sıcaklıkta ve uygun ilaçlar kullanarak hem dezenfekte edilerek hijyeni sağlanır, hem de yıkanarak temizlenmesi sağlanır.

Özellikle soğuk kış mevsimlerinde çocuklarımızı koruma adına battaniyelere sararız, ana kucağından sonraki en sıcak cisimdir battaniyeler. Çocuklarımızı sardığımız bu eşyaları yılda en az iki defa temizlettirerek göz bebeğimiz yavrularımıza tam koruma sağlamalıyız. Malumunuz allerjik hastalıkları en çok tetikleyen eşyalar arasında gelir battaniyeler. Detay Halı Yıkama olarak sizlere her türlü desteği vermeye hazırız. 

0(216) 324 18 18